Допомога мешканцям, які постраждали внаслідок бойових дій

Допомога мешканцям, які постраждали внаслідок бойових дій, опинились у складних життєвих умовах – ті, хто залишилися без домівок або мають зруйноване житло, ще один напрямок роботи Міжнародного благодійного фонду «Арх. Михаїла».

Для бажання допомогти немає кордонів. Достатньо внутрішньої готовності протягнути незнайомій людині руку допомоги. І зовсім не важливо, як далеко він від нас, якщо його біль торкнувся нашого серця. Саме наш вибір – я хочу допомогти – руйнує всі обмеження та долає всі перешкоди. Поодинці допомагати складно, але коли ми об’єднуємо спільні зусилля, неможливе стає можливим. І що більше тих, хто готовий допомагати, то ширший і більше наш світ без кордонів.

Волонтери Фонду намагаються забезпечити постраждалих від військових дій продуктами харчування, медикаментам, речами першої необхідності. Протягнути їм руку допомоги та підтримати у цей важкий період, перш ніж вони зможуть повернутися до нормального мирного життя.

Звіти про нашу роботу публікуються на сайті Фонду : https://icfmichael.com

та в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/icfmichael

у відкритому доступі.

Для надання допомоги нашим співвітчизникам ми відкриті для співпраці з благодійними фондами та організаціями. Із усіма, хто готовий підтримати народ України.

 

Будемо вдячні за фінансову підтримку, а також іншу допомогу, виходячи з Ваших можливостей

Долучайся, та не будь байдужим

Важлива будь-яка сума.

Будемо вдячні за пожертву!

Фонд розпочав проект

Ірпінь. Місто-Герой

Play Video