Допомога внутрішньо переміщеним особам

Допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) з тимчасово окупованих територій та особам чиї населені пункти перебувають у зоні бойових дій, це преоритетний напрямок роботи міжнародного благодійного фонду «Арх. Михаїла».

Робота Фонду йде за трьома напрямками:
  • Тисячі українців залишилися без житла, роботи та речей першочергової необхідності. Сім’ї були розділені, рідні загублені. Наше завдання – забезпечити базові потреби людей, які опинились у складних життєвих обставинах (продукти, одяг, побутові речі першої необхідності, медикаменти).
  • Чимало малюків за ці місяці  зробили свій перший подих у підвалах, а перше, що почули – звуки бомб та сирен. Чимало дітей втратили свої домівки. Незважаючи на війну, на вибухи та гучні сирени, що лунають по всій країні, ми повинні дбати про майбутнє наших дітей. Наше завдання – забезпечити діточок необхідними продуктами харчування, гігієни, одягом та іграшками.
  • Мами та тата. Бабусі та дідусі. У силу різних життєвих ситуацій стали самотніми. Наше завдання – адресно допомогти самотнім людям похилого віку, які цього потребують, продуктами харчування, ліками тощо.

Усі проекти фонду спрямовані на допомогу людям. Сьогодні нашої допомоги потребують ті, хто відчув на собі жахи війни, хто втратив рідних та близьких, втратив житло, роботу та засоби для існування. Допомогти людині вижити, залишитися жити у своїй країні та мати надію на майбутнє — ось глобальні завдання, які ми ставимо перед собою.

Звіти про нашу роботу публікуються на сайті Фонду : https://icfmichael.com та в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/icfmichael у відкритому доступі.

Пропонуємо всім небайдужим об’єднати зусилля задля забезпечення допомоги українцям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Для надання допомоги нашим співвітчизникам ми відкриті для співпраці з благодійними фондами та організаціями. Із усіма, хто готовий підтримати народ України.

Будемо вдячні за фінансову підтримку, а також іншу допомогу, виходячи з Ваших можливостей.

Допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) з тимчасово окупованих територій та особам чиї населені пункти перебувають у зоні бойових дій, це преоритетний напрямок роботи міжнародного благодійного фонду «Арх. Михаїла».

Що ми робимо

Робота фонду за трьома напрмяками

Гуманітарна допомога

Тисячі українців залишилися без житла, роботи та речей першочергової необхідності. Сім’ї були розділені, рідні загублені. Наше завдання – забезпечити базові потреби людей, які опинились у складних життєвих обставинах (продукти, одяг, побутові речі першої необхідності, медикаменти).

Допомога дітям

Чимало малюків за ці місяці зробили свій перший подих у підвалах, а перше, що почули – звуки бомб та сирен. Чимало дітей втратили свої домівки. Незважаючи на війну, на вибухи та гучні сирени, що лунають по всій країні, ми повинні дбати про майбутнє наших дітей. Наше завдання – забезпечити діточок необхідними продуктами харчування, гігієни, одягом та іграшками.

Домопога cамотнім

Мами та тата. Бабусі та дідусі. У силу різних життєвих ситуацій стали самотніми. Наше завдання – допомогти самотнім людям похилого віку, які цього потребують, продуктами харчування, ліками тощо.

Усі проекти фонду спрямовані на допомогу людям. Сьогодні нашої допомоги потребують ті, хто відчув на собі жахи війни, хто втратив рідних та близьких, втратив житло, роботу та засоби для існування.

Допомогти людині вижити, залишитися жити у своїй країні та мати надію на майбутнє — ось глобальні завдання, які ми ставимо перед собою.

Звіти про нашу роботу публікуються на сайті Фонду : https://icfmichael.com

та в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/icfmichael

у відкритому доступі.

Для надання допомоги нашим співвітчизникам ми відкриті для співпраці з благодійними фондами та організаціями. Із усіма, хто готовий підтримати народ України.

 

Будемо вдячні за фінансову підтримку, а також іншу допомогу, виходячи з Ваших можливостей