Charitable Works

Уміння ділитися з ближнім своїм — це великий дар. Іноді ми забуваємо про нього, але не тому, що ми черстві душею, не розуміємо, хто ми і з якою метою прийшли в цей світ, а лише тому, що постійно зайняті вирішенням своїх насущних проблем. Важко звинувачувати нас за те, що в метушні життєвих подій забуваємо: що поруч є люди, гостро потребує захисту, любові і милосердя.

Ми часто розпилюємо свій час на непотрібні заходи, витрачаючись на речі, які роками потім припадають пилом на полицях.

Зовсім трохи змістивши фокус зі своїх проблем на потреби інших людей, кожен зможе знайти те, чим він може з радістю поділитися: для кого-то цей час, енергія, слова підтримки, а для інших — речі або гроші. Незначні, але усвідомлені і регулярні акти щедрості щодо нужденних, здатні відправити слово «бідність» в один ряд зі словами «динозавр» або «колісниця», коли слово ще є, а поняття, їм  описуваного, вже немає.t

Фонд відкрив регулярний збір речей за категоріями

Цей список можна продовжувати нескінченно. Для однієї людини і навіть організації рішення подібних завдань може здатися нездійсненною проблемою, алє єднавши наші світлі устремління, ми насправді зможемо змінити наш світ, зробити його добрішим і затишним.

Дізнатися про поточні потреби можна за телефоном: +38(096)197-08-95

Звіти про нашу роботу публікуються

у відкритому доступі.

 

Будемо вдячні за фінансову підтримку, а також іншу допомогу, виходячи з Ваших можливостей