Psychological help

Ранку 24 лютого українці прокинулись від звуків вибухів. В Маріуполі, Харкові, Києві, Вінниці, Івано-Франківську, по всій Україні що дня лунає повітряна тривога, а десь уже з перших днів йдуть активні бойові дії. Все це не припиняється до сьогодні.  Замість дзвінкого сміху дітей глухі свисти ракет. Утім, наслідки війни — це не тільки про смерть чи фізичні травми. Це також про глибоку психологічну травму.

Ми Допомагаємо

Підтримка програм психологічної реабілітації постраждалих під час бойових дій

Фонд організує онлайн та очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не залишився непереборною травмою на все життя.

До роботи  долучаються професійні психологи з навичками допомоги людям, травмованим війною.

Психологи допомагають не лише підліткам, а й батькам, адже саме батьки мають не лише дати ради собі, але й підтримувати своїх дітей. 

Мета Фонду створити безпечний простір, де українці отримують психоемоційну підтримку, будувати поведінку й норми, які змінюють їх життя на краще.

Ми прагнемо створити простір, в якому дорослі та діти могли б починати відновлюватися, могли б завдяки конкретним практикам, відчуттю близкості, практичним знанням, після напружених днів – відпочивати та наповнюватися силами та підтримкою.

У складних реаліях сьогодення батьки підтримують розвиток дітей, навіть ховаючись в укритті чи переїжджаючи з місця на місце. Ми розділяємо ваш біль і прагнемо допомогти подолати ці труднощі.
За підтримки ЮНІСЕФ Україна було створено застосунок «НУМО розвивальні ігри», яким можна користуватись офлайн.

Розвивайте й розважайте дітлахів корисними активностями щодня, навіть коли інтернет недоступний.

Завантажуйте застосунок вже зараз!

ЮНІСЕФ Україна ділиться своєю базою знань – https://spilnoteka.org/

«Спільно» бібліотека — це каталог діджитал та друкованих матеріалів із тем безпеки, здоров’я, харчування та освіти для дітей від 3 до 18 років.

Тут ви можете безплатно завантажити матеріали для підготовки, навчання та дозвілля дітей: розмальовки, зошити, брошури, ігри, мультики, книжки, комікси, наліпки та ще багато чого. Ці матеріали стануть цікавим доповненням до ваших соціальних ініціатив та тренінгів.

«Спільно» – це бібліотека знань з розвитку соціальних навичок дітей, особистої гігієни, правил поводження у надзвичайних ситуаціях та з вибухонебезпечними предметами. Всі матеріали підготовлені консультантами ЮНІСЕФ та експертами з різних галузей.

Звіти про нашу роботу публікуються на сайті Фонду : https://icfmichael.com

та в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/icfmichael

у відкритому доступі.

Будемо вдячні за фінансову підтримку, а також іншу допомогу, виходячи з Ваших можливостей