Інформація про суму, терміни реалізації проекту та перерахування коштів на проекти і діяльність БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА»

Сума благодійного збору на конкретний проект та термін реалізації проекту вказуються на сторінці проекту, ознайомитися з якою можна кликнув на назву, або на картинку проекту.

Якщо протягом терміну, встановленого на сайте БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» для сбору благодійних пожертв на Проект/Програму, не зібрано 100% необхідної суми, Керівництво БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» може ухвалити рішення про припинення збору коштів на цей Проект. У разі прийняття такого рішення, БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» інформує про це Благодійників Проекту/Програми, шляхом публікації відповідної інформації на сайті БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».

Протягом 14 календарних днів з дати вищевказаної публікацій Благодійник, який надавав БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» свої персональні дані, на власний розсуд може направити свою благодійну пожертву на будь-який інший Проект/Програму БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».

У разі, якщо Благодійник (у тому числі анонімний) не повідомив БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» про своє рішення протягом 14 календарних днів з моменту публікації інформації про припинення збору коштів, благодійні пожертвування перенаправляються на інший Проект/Програму за рішенням Керівництва БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».

У разі, коли благодійні пожертви на Проект/Програму зібрано, та Проекту/Програмі надано статус «Завершено», всі наступні пожертви Благодійників, які продовжують надходити, направляються на статутну діяльність БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» для подальшого використання в інших Проектах/Програмах БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».

Сума пожертвування поверненню не підлягає.