Оновлено. Проведення розіграшу “iPhone за донат”

26.03.2023

З метою залучення благодійників, привертання їх уваги до проблем ВПО, підтримки інтересу, збільшення осягів благодійних пожерт для гуманітарної допомоги постраждалим в результаті війни та нужденним БО “Міжнародний Благодійний Фонд “Арх. Михаїла”” проводить розіграш “iPhone за донат”

Детальніше

Щастя для дітей

31.01.2023

?І у воєнний час необхідно зберігати почуття радості та щастя від того, що маєш можливість допомагати людям, а особливо дарувати таке щастя дітям.

Благодійники не припиняють проводити для малечі заходи, аби соціалізувати їх та повернути до відносно спокійного життя. Усі вони приїхали з територій активного проведення бойових дій, а тому потребують чутливого ставлення та піклування.

Детальніше

На Київщині для маленьких переселенців відбулась видача гуманітарної допомоги

26.01.2023

☺️?На Київщині для маленьких переселенців відбулась видача гуманітарної допомоги. За підтримки Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації, а також наших партнерів та друзів з Великобританії вони отримали набори дитячого одягу, засоби гігієни та м’які іграшки.

Детальніше

Сюрпризи для маленьких переселенців

20.01.2023

???Сюрпризи для маленьких переселенців продовжують отримувати їх батьки та рідні від команди МБФ «Архангела Михаїла», наших британських партнерів та Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації.

Цього разу видавали не тільки корисну допомогу, а й невеличкі приємності. Окрім засобів гігієни для малечі, наші друзі з Британії до зимових свят передали діткам м’які іграшки, які з радістю були передані маленьким українцям.

Детальніше

Допомогли важкохворим лежачим людям, особам з інвалідністю

16.01.2023

??Як це – віддавати свій час, сили і енергію всім, хто потребує допомоги, – знають волонтери нашої гуманітарної команди. Майже увесь день проводилася видача гігієнічних засобів пільговим категорям громадян.

?Міжнародний благодійний фонд «Архангела Михаїла» за підтримки Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації допомогли важкохворим лежачим людям, особам з інвалідністю, у числі яких є і внутрішньо переміщені особи.

Детальніше

Команда МБФ «Архангела Михаїла» відвідує підопічних Бахмутського психоневрологічного інтернату та привезла генератори та подарунки

09.01.2023

З теплом у серці ми несемо добро в серця кожного українця. Особливо тих людей, які залишилися самотніми у такі важкі воєнні часи.

?Вкотре команда МБФ «Архангела Михаїла» відвідує підопічних Бахмутського психоневрологічного інтернату, які мешкають у Полтавській області, та привозить корисні подарунки. А тепер до новорічних та різдвяних свят разом з друзями з Восток SOS привезли для них декілька генераторів, які стануть у нагоді інтернату та його мешканцям під час відключення енергопостачання.

Детальніше

Команда МБФ «Архангела Михаїла» спільно з благодійниками Великобританії відвідали дітей в Київській дитячій клінічній лікарні №6

07.01.2023

Що може бути радіснішим за подароване дитині щастя?! Команда МБФ «Архангела Михаїла» спільно з благодійниками Великобританії у новорічні свята ?відвідали дітей, які знаходяться на лікуванні в Київській дитячій клінічній лікарні №6 Шевченківського району, та привезли їм м’які іграшки??‍??. Малеча різного віку обирала собі казкових, мультиплікаційних героїв, тварин та ляльок.

Детальніше

Команда МБФ “Архангела Михаїла” вітає українців з Різдвом Христовим

07.01.2023

Команда Благодійної організації “Міжнародний благодійний фонд “Архангела Михаїла” вітає українців з Різдвом Христовим за юліанським календарем.В народі кажуть: як проведеш Різдво, таким і буде весь майбутній рік.

Бажаємо, щоб у цьому році мир та добро панували у ваших домівках! Щастя вам, любові та божої благодаті!

Зі святом! Слава Україні!

2022.12.31 - 01

Вітаємо усіх з наступаючим Новим 2023 роком!

31.12.2022

Вітаємо усіх з наступаючим Новим 2023 роком! Нехай він принесе українцям мир, злагоду, добробут та щастя!

З найтеплішими побажаннями, команда МБФ “Архангела Михаїла”.

370 родин ВПО, які мешкають у Києві та Київській області отримали продуктові набори

22.12.2022

З кожним днем холоднішає все більше. В будь-який момент ми можемо залишитися без світла, води, тепла, зв’язку. Але все можно подолати, коли розумієш, що у тебе є друзі. Друзі, завдяки яким відчуваєш себе не самотнім. Коли є такі люди, життя здається набагато простіше і важкі моменти переживати будуть набагато простіше.

Цього разу 370 родин ВПО, які мешкають у Києві та Київській області отримали продуктові набори від наших друзів Восток SOS. У тяжкі та сумні години ця підтримка вкрай необхідна та має ВЕЛИКЕ значення, наповнює серця оптимізмом та вірою у майбутнє.

Детальніше