16.01.2023

??Як це – віддавати свій час, сили і енергію всім, хто потребує допомоги, – знають волонтери нашої гуманітарної команди. Майже увесь день проводилася видача гігієнічних засобів пільговим категорям громадян.

?Міжнародний благодійний фонд «Архангела Михаїла» за підтримки Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації допомогли важкохворим лежачим людям, особам з інвалідністю, у числі яких є і внутрішньо переміщені особи.

Фонд разом з партнерами та друзями намагається опікуватися уразливими верствами населення, які найбільш потребують допомоги та підтримки. За можливості, забезпечує їх продуктовими, гігієнічними наборами, одягом, ковдрами, засобами для обігріву, медикаментами тощо.

Ми створюємо умови, щоб українцям було тепло, вони були ситі та щасливі, навіть поки вони не вдома. З максимальною повагою і любов’ю ми дивимося в очі кожному громадянину, який тримається, аби побачити українську перемогу та повернутися до своїх українських міст, відбудовувати їх, розвивати та повноцінно жити під мирним небом.

Працюємо! Разом до перемоги! ??No Comments yet!

Your Email address will not be published.