09.01.2023

З теплом у серці ми несемо добро в серця кожного українця. Особливо тих людей, які залишилися самотніми у такі важкі воєнні часи.

?Вкотре команда МБФ «Архангела Михаїла» відвідує підопічних Бахмутського психоневрологічного інтернату, які мешкають у Полтавській області, та привозить корисні подарунки. А тепер до новорічних та різдвяних свят разом з друзями з Восток SOS привезли для них декілька генераторів, які стануть у нагоді інтернату та його мешканцям під час відключення енергопостачання.

Слід зазначити, що підопічні цієї комунальної установи є самотніми мешканцями Донецької області, серед яких люди з інвалідністю та люди похилого віку, які потребують індивідуального догляду, опіки та турботи, особливо в умовах воєнного стану.

У зв’язку з організацією їх проживання на новому місці, в селі Полтавської області, вони мають нагальну потребу у деяких предметах та пристроях для забезпечення їх життєдіяльності.

Щоденно волонтери Фонду «Архангела Михаїла» працюють над тим, аби залучити до благодійності якомога більшу кількість меценатів, щоб допомогти українцям значно покращити умови проживання в місцях, куди їм довелося переміститися через активне проведення бойових дій. Особливо така допомога необхідна пільговим категоріям громадян, які не мають можливості самостійно доглядати за собою.

? Підтримати нас та нашу діяльність, а також спільно з нами допомогти людям можна задонативши за нашими офіційними рахунками:

Найменування одержувача: БО МБФ АРХ. МИХАЇЛА

Код одержувача: 44831116

Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA453052990000026007046711252

Призначення: Благодійна допомога

?Валютні рахунки й інші реквізити за посиланням: https://icfmichael.com/dopomogti/

Щиро дякуємо команді Благодійної організації «Благодійний фонд «Восток SOS» за співробітництво та допомогу переселенцям, якими опікується наш фонд.

Спільна справа – об’єднує людей та дає їм надію!

Разом до перемоги! ??