22.09.2022

Ми знову даруємо людям хороший настрій та надію на мир, щасливе майбутнє та доброту людських сердець.

Сьогодні команда Міжнародного благодійного фонду «Архангела Михаїла» відвідала внутрішньо переміщених осіб Києва та Київської області. Для них привезли продуктові набори, а завдяки Геннадій Коханчук ще фрукти та овочі.

Такі моменти, коли людина радіє тому, що ти робиш, хочеться проживати знову і знову. Саме це надає нам сили знаходити все необхідне для того, аби ви могли відчувати себе щасливими.

Саме для вас ми докладаємо максимум зусиль, щоб зробити ваше життя комфортним у складні для країни часи.

Усі ми, члени команди МБФ «Архангела Михаїла», теж є внутрішньо переміщеними особами. Ми підтримуємо один одного і підтримуємо вас, бо в єднанні сила!

Нагадуємо, що за допомогою ви можете звернутися до нас за номером телефону +38 096 197 0895, на електронну адресу icfmihail@gmail.com, а також у соціальних мережах за посиланнями:

? Інстаграм https://www.instagram.com/icfmihail/

? Твіттер https://twitter.com/MbfMihaila

? Ютуб https://www.youtube.com/channel/UCo8CR1C5kNpK-m3ztdgbPtg

?Офіційний сайт Фонду https://icfmichael.com/

У запиті на отримання гуманітарної допомоги вкажіть ПІБ того, хто буде її отримувати, кількість людей, які її потребують, яка саме допомога необхідна, ваші контактні дані. Наші волонтери зв’яжуться з вами та поінформують про можливість надання певних видів допомоги.

Ті, хто вже подав свої заявки на отримання гуманітарної допомоги, очікуйте на телефонні дзвінки від наших волонтерів. Запитів дуже багато, не хвилюйтеся, ми пам’ятаємо про кожного.

Допомогти внутрішньо переміщеним особам можна за посиланням ?https://icfmichael.com/dopomogti/ або за реквізитами, закріпленими в коментарях до публікації.

Твій внесок ? — наша сила ?! Разом ми зможемо більше!

Не забудь зробити репост та розповісти друзям. Обʼєднуємось для спільної мети. Разом переможемо! ???