18.12.2022

Команда Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Архангела Михаїла», як і багато інших волонтерських фондів в Україні, працює сьогодні в надскладних умовах. Постійні перебої з електропостачанням, сигнали тривог, обстріли, відсутність тепло та водопостачання, – все це безумовно стосується як побуту кожного з членів нашої команди, так і роботи Фонду загалом. Попри це ми самовіддано намагаємося допомагати внутрішньо переміщеним особам, пільговим категоріям громадян, а також одиноким людям.?

Так, вкотре МБФ «Архангела Михаїла» разом з ГО «Дівчата» в рамках проекту «Багатосекторна підтримка жінок і дівчат, які постраждали від війни в Україні, з особливим акцентом на найбільш уразливі групи» ActionAid роздали 500 наборів гуманітарної допомоги мешканцям Ірпеня, ВПО, які мешкають у Києві та Київській області.

Ми працюємо, щоб українцям було тепло, вони були ситі та щасливі, навіть поки вони не вдома. З максимальною повагою і любов’ю ми дивимося в очі кожному громадянину, який тримається, аби побачити українську перемогу та повернутися до своїх українських міст, відбудовувати їх, розвивати та повноцінно жити під мирним небом.

Працюємо! Разом до перемоги! ??

А підтримати діяльність нашого Фонду ви можете за нашими офіційними рахунками:

Найменування одержувача: БО МБФ АРХ. МИХАЇЛА

Код одержувача: 44831116

Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA453052990000026007046711252

Призначення: Благодійна допомога

Валютні рахунки й інші реквізити за посиланням: https://icfmichael.com/dopomogti/