11.11.2022

Поспішаємо сповістити всіх внутрішньо переміщених осіб з Донеччини до Києва, що на базі Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського для вас відкрився ще один хаб – освітній.

Волонтери нашого Фонду разом із друзями, партнерами взяли участь у відкритті освітнього простору, серед яких заступниця Міністра освіти і науки України Віра Рогова, заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України − Уповноважений з питань внутрішньо переміщених осіб Pavlo Kozyrev , заступниця голови Донецької облдержадміністрації, обласної військової адміністрації Юлія Костюніна, а також поважні освітяни.

В умовах воєнного стану здобувачі освіти, педагоги та тимчасово переміщені особи Донеччини потребують всебічної підтримки: як психологічної, так і соціальної. З огляду на це виникла ідея створити освітній хаб «Донеччина», де внутрішньо переміщені особи – діти, батьки та інші мешканці Донецької області – змогли б отримати психологічну підтримку, можливість вивчити або вдосконалити рівень володіння українською та англійською мовами, взяти участь у різних проєктах, а діти – соціалізуватися.

Відвідати освітній хаб можна за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна, 33.

Працюємо! Разом до перемоги!