11.11.2022

Нарешті відкрився ще один гуманітарний хаб для внутрішньо переміщених осіб, на презентації якого побували і представники нашого Фонду.

9 листопада, у День української писемності та мови, Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, у Києві наші друзі та партнери з Донецька обласна державна адміністрація презентували «Культурний хаб Донеччина», який уже став 36 хабом для ВПО.

Започаткував створення даної платформи генеральний директор обласного комунального підприємства Центр кіномистецтва та культури @Sergey Lunyov.

Відкриття таких закладів, у першу чергу, пов’язано зі створенням комфортних умов для підтримки та гуртування мешканців Донецької області, які виїхали за межі регіону.

Усім присутнім на заході святковий настрій створила концертна програма, у якій взяли участь студенти Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв, актори Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь). Також відвідувачі хабу мали змогу подивитися виставку робіт художників та дітей з Донеччини, які були врятовані працівниками Донецького обласного художнього музею.

Підтримати ВПО, вислухати їхні пропозиції та побажання завітали також заступниця Міністра молоді та спорту України @Maryna Popatenko, в.о. директора Державного агентства з питань мистецтва та мистецької освіти @Ольга Россошанська.

Відвідати гуманітарний хаб може кожен за адресою: м. Київ, вул.Сумська,1.

Дякуємо управлінню Управління культури і туризму ДонОДА за організацію заходу.

Підтримати нашу діяльність ви можете за реквізитами через офіційний рахунок організації:

Найменування одержувача: БО МБФ АРХ. МИХАЇЛА

Код одержувача: 44831116

Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA453052990000026007046711252

Призначення: Благодійна допомога

Валютні рахунки й інші реквізити за посиланням: https://icfmichael.com/dopomogti/

Працюємо разом! До перемоги!No Comments yet!

Your Email address will not be published.