Про Міжнародний благодійний фонд Арх. Михаїла

Команда Міжнародного благодійного фонду «АРХ. МИХАЇЛА» це група волонтерів, які за покликом серця ініціюють, координують та розвивають проєкти, що стосуються допомоги та підтримки українців, які опинились у складних життєвих обставинах, залишилися без житла та роботи.

Вся наша діяльність пов’язана з милосердям і будується на вірі.

Співробітників та волонтерів ми шукаємо серед однодумців, це важливо для нас.

Ми віримо в незмінну цінність життя. Всі люди відрізняються своїм походженням, віросповіданням та культурою, в якій виросли, але водночас усі мають однакову цінність, гідність, свободу та права.

Фонд входить до всеукраїнського руху допомоги та спротиву громадських та благодійних організацій України Громадської Спілки «Асоціація Гуманітарний центр «Все буде добре».

Звіти про нашу роботу публікуються

у відкритому доступі.

Наша місія

Наша місія – консолідація суспільства довкола мети допомоги один одному та відновлення країни.

Як допомогти фонду

Допоможіть нам зібрати інформацію про потреби постраждалих від військових дій у ваших населених пунктах. Контактний телефон +380961970895 - з питань гуманітарної допомоги (понеділок-п'ятниця з 9.00 до 18.00) ), або пишіть нам на Email: icfmihail@gmail.com

Діліться інформацією про роботу міжнародного благодійного фонду «АРХ. МИХАЇЛА» в соціальних мережах. Це дуже важливо для нас!

Робіть посильні пожертвування на роботу Фонду.

Наша співпраця

Фонд об’єднує тих, хто хоче допомогти, із тими, кому потрібна допомога. Залучаємо до співпраці надійних партнерів, волонтерські організації та штаби, меценатів, міжнародні організації, бізнес-спільноти і просто небайдужих людей з усього світу.

Долучайтесь до нас в соц. мережах