Ірпінь. Сьогодні – це зруйновані будівлі, скалічені життя. Це пам’ять про невинно вбитих мешканців та жахливі історії очевидців. Це більш 50 000 тисяч українців, які вимушено покинули свої домівки, щоб врятувати себе та своїх рідних. Це повністю зруйнованих 115 будинків, значно пошкоджених – 698, частково пошкоджених -187.

Саме тому ми запускаємо проєкт підтримки мешканців м. Ірпінь, чиї будинки  було зруйновано під час воєнних дій, для якого ми відкриваємо збір коштів.

Детальніше

Велика кількість українців була змушена залишити своє житло у зв’язку з загрозою життю. На цей час більшисть мешкає у містах тимчасового проживання – у спортзалах шкіл, аудиторіях університетів, у дитячих садках, будинках культури, лікарнях та складських приміщеннях. Але з зниженням температури повітря, богато з цих приміщень стануть мало придатними для проживання.

Саме тому ми запускаємо ініціативущодо оплати оренди житла українцям, постраждалим внаслідок бойових дій— проєкт, який дозволить врятувати людські життя, допоможе сотням родин, пережити цю зиму в теплі, безпеці та комфорті, для якого ми відкриваємо збір коштів.

Детальніше

24 лютого 2022 року життя кожного українця безповоротно змінилось. Так і Любов Садовська, літня жінка з маленького селища Попільня, що на  Житомирщині, приїхала на роботу в цей день, а повернутися додому змогла лише за два місяці.

Біда трапилася 15 березня, коли Любов Іванівна отримала телефонний дзвінок від сусідів та дізналася, що житла немає. За 30 хвилин вщент згоріло все майно. Вмить жінка залишилася без крову над головою, але не сам на сам зі своєю проблемою.

Саме тому ми запускаємо збір коштів для відновлення житла літній жинці.

Детальніше

Наразі гуманітарна ситуація гірша, ніж була 2-3 місяці тому. Щодня волонтери нашого фонду дивляться в очі людей потрибуючих допомоги. Біль. Страх. Безпорадність.

Саме тому ми запускаємо ініціативу «РАЗОМ» — проєкт підтримки внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок бойових дій, для якого ми відкриваємо збір коштів.

Детальніше

Ірпінь. Місто-Герой. Молоде й прекрасне. Місто здоров’я, усмішок, щасливих закоханих у скверах. Місто створене для щастя та любові. Місто, яке стрімко розвивалось та розбудовувалось. Успішне, заможне та комфортне. Європейське місто України.

Детальніше