Ірпінь. Місто-Герой. Молоде й прекрасне. Місто здоров’я, усмішок, щасливих закоханих у скверах. Місто створене для щастя та любові. Місто, яке стрімко розвивалось та розбудовувалось. Успішне, заможне та комфортне. Європейське місто України.

Ірпінь сьогодні – це зруйновані будівлі, скалічені життя, зруйнована інфраструктура.

Ірпінь сьогодні – це повністю зруйнованих 115 будинків,  значно пошкоджених – 698, частково пошкоджених -187.

Ірпінь сьогодні – це пам’ять про невинно вбитих мешканців та жахливі історії очевидців.

Ірпінь сьогодні – це близько 50 000 тисяч містян, які вимушено покинули свої домівки, щоб врятувати себе та своїх рідних.

Ірпінь – це рана, яка і досі болить його мешканцям. І не перестане боліти ніколи. Бо найстрашніше, що має кожний з нас – це пам’ять. І в цій пам’яті назавжди будуть прізвища загиблих на табличках біля могил прямо в центрі міста, під заборами приватних будинків та на узбіччях.

І саме цей біль спонукає нас йти далі – відбудовувати знищене, повертатись до рідних осель, розбирати завали, вирощувати нові квіточки та садити дерева, допомагати один одному.

І головне – пам’ятати, що МИ СИЛЬНІ, БО ЄДИНІ.

З вірою, з надією в серці маємо об’єднати наші зусилля заради відродження цього прекрасного міста.

Пропонуємо всім небайдужим об’єднати зусилля задля забезпечення допомоги мешканцям Ірпіня, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Звіти про нашу роботу публікуються на сайті Фонду : https://icfmichael.com та в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/icfmichael у відкритому доступі.

Будемо вдячні за фінансову підтримку, а також іншу допомогу, виходячи з Ваших можливостей.