Велика кількість українців була змушена залишити своє житло у зв’язку з загрозою життю. На цей час більшисть мешкає у містах тимчасового проживання – у спортзалах шкіл, аудиторіях університетів, у дитячих садках, будинках культури, лікарнях та складських приміщеннях. Але з зниженням температури повітря, богато з цих приміщень стануть мало придатними для проживання.

Саме тому ми запускаємо ініціативущодо оплати оренди житла українцям, постраждалим внаслідок бойових дій— проєкт, який дозволить врятувати людські життя, допоможе сотням родин, пережити цю зиму в теплі, безпеці та комфорті, для якого ми відкриваємо збір коштів.

Це проєкт для небайдужих людей, які ніколи не бачили один одного, ніколи не спілкувались, проте всі як один вірять, що разом ми зможемо більше!

Як це працює? На зібрані кошти будуть орендовані квартири у відносно безпечних містах країни. Укладатиметься довгостроковий договір безоплатної оренди терміном на 3-6 місяців, з можливістю пролонгації. У випадку якщо сім’я, яка отримала квартиру в оренду, прийме рішення про переїзд в інше місто або країну – договір оренди буде достроково розірвано і в квартиру заселиться наступна родина, яка його потребує.

Цей проєкт не має конкретного кошторису, загальної суми, яку потрібно зібрати. Орієнтовна ціна спокою та комфорту для вимушених переселенців в середньому коштує близько 8000-9000 гривень на місяць або 200-250 $.

Тільки від вас залежить кількість родин та на який термін зможуть отримати дах над головою та віру в майбутнє. Долучайтесь до збору та поширюйте його серед знайомих:

Ми об’єднуємо усіх громадян заради підтримки один одного. Пропонуємо всім небайдужим об’єднати зусилля задля забезпечення допомоги пані Любові, яка опинилась у складних життєвих обставинах. Будемо вдячні за фінансову підтримку, а також іншу допомогу, виходячи з Ваших можливостей.