Публічна оферта щодо перерахування коштів БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА»

Правила оферти є обов’язковими для виконання всіма користувачами сайту.

 1. Основним об’єктом благодійної діяльності на веб-сайті БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» є благодійний Проект/Програма. Користувачі сайту (далі — Благодійники) по свій розсуд визначають розмір кожної своєї пожертви та Проект/Програму, на які направити кожну конкретну пожертву.
 2. Кошти, перераховані Благодійниками, зараховуються на банківські рахунки БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА». Зарахування благодійних пожертв здійснюється, або з використанням платіжної системи LiqPay (+комісія 2,75% від суми пожертвування), або з використанням реквізитів рахунку через касу будь-якого банку (+комісія банку).
 3. БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» інформує Благодійників кожного конкретного Проекту/Програми про завершення збору коштів та його реалізацію шляхом публікації відповідної інформації на веб-сторінці Проекту/Програми. Після завершення виконання проекту БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» надає звіт про використання благодійних пожертв, у тому числі, на запит Благодійника електронною поштою (за адресою, вказаною Благодійником, якщо він був вказаний на сторінці Проекту/Програми). Інформування незареєстрованих (анонімних) Благодійників здійснюється лише шляхом публікації інформації на сайті БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».
 4. Якщо протягом терміну, встановленого на сайті БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» для збору благодійних пожертв, на Проект/Програму не зібрано 100% необхідної суми, Керівництво БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» може ухвалити рішення про припинення збору коштів на цей Проект. У разі, прийняття такого рішення, БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» інформирує про це Благодійників Проекту/Програми, шляхом публікації відповідної інформації на сайті БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».
  1. Протягом 14 календарних днів з дати вищевказаної публікації Благодійник, який надавав БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» свої персональні дані, на власний розсуд може направити свою благодійну пожертву на будь-який інший Проект/Програму БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».
  2. У разі, якщо Благодійник (у тому числі анонімний) не повідомив БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» про своє рішення протягом 14 календарних днів з моменту публікації інформацій про припинення збору коштів, благодійні пожертвування перенаправляються на інший Проект/Програму за рішенням Керівництва БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».
 5. У разі, коли благодійні пожертви на Проект/Програму зібрано, та Проекту/Програмі надано статус «Завершено», всі наступні пожертви Благодійників, які продовжують надходити, направляються на статутну діяльність БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» для подальшого використання в інших проектах/Програмах БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».
 6. Благодійні пожертви, що надходять на рахунки БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» без вказівки цільового призначення (наприклад, не вказано: номер ордеру та/або назву проекту, та/або отримувача благодійної допомоги тощо), або вказана інформація не дозволяє ідентифікувати цільове призначення пожертви, зараховуються на статутну діяльність БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».
 7. Кожен Благодійник погоджуючись із Правилами перерахування коштів БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» погоджується на сбір, використання та обробку своїх персональних даних БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА» відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» з метою реалізації Проектів/Програм та статутної діяльності БО «МБФ «АРХ. МИХАЇЛА».