Ірпінь. Сьогодні – це зруйновані будівлі, скалічені життя. Це пам’ять про невинно вбитих мешканців та жахливі історії очевидців. Це більш 50 000 тисяч українців, які вимушено покинули свої домівки, щоб врятувати себе та своїх рідних. Це повністю зруйнованих 115 будинків, значно пошкоджених – 698, частково пошкоджених -187.

Саме тому ми запускаємо проєкт підтримки мешканців м. Ірпінь, чиї будинки  було зруйновано під час воєнних дій, для якого ми відкриваємо збір коштів.

Подробнее

Велика кількість українців була змушена залишити своє житло у зв’язку з загрозою життю. На цей час більшисть мешкає у містах тимчасового проживання – у спортзалах шкіл, аудиторіях університетів, у дитячих садках, будинках культури, лікарнях та складських приміщеннях. Але з зниженням температури повітря, богато з цих приміщень стануть мало придатними для проживання.

Саме тому ми запускаємо ініціативущодо оплати оренди житла українцям, постраждалим внаслідок бойових дій— проєкт, який дозволить врятувати людські життя, допоможе сотням родин, пережити цю зиму в теплі, безпеці та комфорті, для якого ми відкриваємо збір коштів.

Подробнее

Мы призываем всех неравнодушных людей помочь пожилой женщине, оказавшейся в беде. Ибо труднее всего, когда ты со своим горем остаешься один на один. И большое счастье понимать, что даже совершенно чужие люди, готовые самоотверженно тебе помогать.

Подробнее

Наразі гуманітарна ситуація гірша, ніж була 2-3 місяці тому. Щодня волонтери нашого фонду дивляться в очі людей потрибуючих допомоги. Біль. Страх. Безпорадність.

Саме тому ми запускаємо ініціативу «РАЗОМ» — проєкт підтримки внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок бойових дій, для якого ми відкриваємо збір коштів.

Подробнее

Ирпень. Город-Герой. Молодой и прекрасный. Город здоровья, улыбок, счастливых влюбленных в скверах. Город создан для счастья и любви. Город, который быстро развивался и строился. Успешный, богатый и комфортный. Европейский город Украины.

Подробнее