Відновимо житло разом

Ми закликаємо усіх небайдужих людей допомогти літній жінці, яка опинилася в біді. Бо найважче, коли ти зі своїм горем залишаєшся сам на сам. І велике щастя розуміти, що навіть абсолютно чужі люди, готові самовіддано тобі допомагати.

З такою ситуацією зустрілася Любов Садовська, яка мешкає в Житомирській області. Вона мала власний будинок, у якому минали роки її життя.

У той злощасний день пані Любов отримала телефонний дзвінок від сусідів та дізналася, що житла немає. За 30 хвилин вщент згоріло все майно.

Новина про біду, яка трапилася з жінкою, до Міжнародного благодійного фонду «Архангела Михаїла» долетіла випадково. Була проведена експертиза, яка показала, що відновити будинок неможливо.

Дуже оперативне було створено тимчасове приміщення для ночівлі та відпочинку, де жінка поки що зберігає речі, які вдалося врятувати.

Наступний крок – це побудова нового невеликого житлового будинку. У ньому вже є фундамент, встановлені стіни, покладені дерев’яні лаги. На черзі дах та вікна.

Команда благодійного фонду «Архангела Михаїла» вже має необхідні кошториси та розрахунки. Для того, аби завершити ремонт Любов Іванівни ми потребуємо допомоги кожного небайдужого українця.

Допомогти справою можна, відправивши кошти за реквізитами, закріпленими в коментарях до цього посту.

Ми об’єднуємо усіх громадян заради підтримки один одного. Пропонуємо всім небайдужим об’єднати зусилля задля забезпечення допомоги пані Любові, яка опинилась у складних життєвих обставинах. Будемо вдячні за фінансову підтримку, а також іншу допомогу, виходячи з Ваших можливостей.